Zenmate indirme linki: https://tr.zenmate.com/
  • Öncelikle siteye girdiğinizde aşağıdaki resimdeki gibi bir ekranla karşılacaksınız. Orada karşınıza çıkan "Zenmate Ekle" seçeneğine tıklayın.

 
  • Hemen ardından karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran çıkacak. Oradan "Ekle" seçeneğine tıklayın.


 
  • Sonrasında ise biraz bekledikten sonra uygulama yüklenecek ve aşağıdaki ekran ile karşılaşacaksınız. Bu ekranda tarayıcınızın sağ üst tarafında mavi bir kalkana benzer simge oluşacak. Okla gösterilen o simgeye tıklayın. 
  • Simgeye tıkladıktan sonra ise bu ekran ile karşılacaksınız. Burada "Zenmate'i Aktive Et" e tıklayın.
 
  • Bu linke tıkladıktan sonra mavi kalkanın yeşil rengine döndüğünü göreceksiniz. Kalkan yeşil renk olunca zenmate aktif olmuş demektir. Ve artık videolarımızı hiçbir engele takılmadan rahatlıkla izleyebileceksiniz. "Ücretisiz 7 Günlük Premium Kazanın" linkine tıklamanızı tavsiye etmiyoruz. Siz normal kullanıma devam edin. Bu ekran birşey yapmanıza gerek yok ekranı kapatıp normal kullanımınıza devam edebilirsiniz.
 
  • Bu adımları doğru takip ettiyseniz zenmate başarılı bir şekilde aktif olacaktır. Normal internet kullanımına devam edebilirsiniz ayrıca birşey yapmanıza gerek yok. Zenmate'i kapatmak istediğinizde yeşil kalkana tıklayıp sağ alttaki kısımda gözüken "on" yazısına tıklayabilirsiniz. Bu şekilde zenmate'i açıp kapatabilirsiniz.
  • Ayrıca aşağıdaki resimde de ortada gözüken ülke bayrağına tıklayınca bağlandığınız ülke ayarını değiştirebilirsiniz. Eğer zenmate aktif olmasına rağmen hala videolarımızı izleyemiyorsanız bu ayar kısmından ülke değiştirerek tekrar bağlanmayı deneyin.
 
  Sayfayı Paylaş   Sayfayı Tweetle
 Yorumlar

Kayıtlı yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olun.


 Yorum Ekle
Küfür, hakaret içeren; kişi veya kurumları rencide edici
ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.